Po kapkách
k dokonalosti
   
Baťova soustava řízení
Odborné technické poradenství
Odborné vzdělávání v technických profesích
Poskytování první pomoci
Společenská odpovědnost organizací (CSR)
Work-Life Balance
HLEDÁTE VZDĚLÁVÁNÍ DLE POTŘEB VAŠÍ ORGANIZACE?
   
Portfolio oblastí, ve kterých pro Vás připravujeme vzdělávací akce, neustále rozšiřujeme i na základě Vašich požadavků a přání
Ve dnech 28. - 30. ledna 2020 proběhl v hotelu ČERNIGOVHradci Králové jubilejní 20. ročník tradiční vzdělávací akce s mezinárodní účastí TLAK´20.

Akce byla pořádána v rámci Národního programu kvality a proběhla pod osobní záštitou prezidenta Hospodářské komory České republiky pana Vladimíra Dlouhého a pod osobní záštitou ministryně práce a sociálních věcí Dipl.-Pol. Jany Maláčové, MSc.

V kontextu všech probíhajících a očekávaných změn v rámci připravované novely zákona o vyhrazených technických zařízeních (dále jen VTZ) a v souvislosti s ohlasy (náměty a připomínkami) účastníků z minulých ročníků semináře je možno konstatovat, že v duchu těchto skutečností se v období příprav odvíjela i postupná příprava odborného programu celé akce.

Jubilejní 20. ročník vzdělávací akce s mezinárodní účastí nabídl velmi kvalitní odborný program, o čemž svědčí jednak řada reakcí a vyjádření samotných účastníků v průběhu celé akce, a taktéž na základě vyhodnocených anket spokojenosti.

Přednášejícími byli uznávanými autoritami a odborníky v oboru tlakových zařízení, odbornými garanty byla, stejně jako v minulém roce, Asociace pracovníků tlakových zařízení, z.s. a Technická inspekce České republiky.

Celý program byl doplněn o odpolední diskuze u "kulatého stolu" nejen k prezentované problematice, ale taktéž k dotazům samotných účastníků. 

Součástí programu prvního jednacího dne bylo předání ceny TLAKAŘ ROKU 2020,  o hudební produkci se po oba večery postarala BIG BEATOVÁ KAPELA a CIMBÁLOVKA Lukáše Kamase. Třídenní akce byla zakončena vědomostní soutěží o hodnotné ceny.

Akce se zúčastnilo bezmála 180 účastníků.

Těšíme se na další setkání s Vámi!

          
 
V termínu 29. – 30. listopadu 2019 se v prostorách hotelu U Královny Elišky v Hradci Králové konal první seminář Zvláštní posouzení aneb Technik znalec od A do Z, který byl zaměřen na seznámení více než 20 zúčastněných (z řad odborné veřejnosti i provozovatelů) s problematikou provádění Zvláštních posouzení převážně mostových jeřábů, s obsahovým zaměřením na posouzení, na výpočty projektovaných pracovních period a zbytkové životnosti, praktické poznatky a důsledky Zvláštního posouzení.

Dle vyhodnocených anket bychom rádi v tématu pokračovali a při příštích odborných akcích se více věnovali Zvláštním posouzením u mobilních jeřábů a samozřejmě i zopakujeme a doplníme novinky v rámci všeobecné části i v oblasti mostových, portálových i konzolových jeřábů.

Těšíme se na další setkání v příštím roce.

       
 
V úterý 26. listopadu 2019 jsme v Ústí nad Labem ukončili letošní "šňůrku" seminářů ATZ s názvem Aktuální stav v oboru tlakových zařízení aneb Kotelny, nádoby, potrubí a JAK NA NĚ?

Na semináři jsme přivítali více než 50 účastníků, v rámci odborného programu byl prezentován současný stav projednávání návrhu Zákona o VTZ a návrh Nařízení vlády k provozu TZ, zástupce OIP pro ústecký a liberecký kraj prezentoval šetřené úrazy, nehody, havárie a poznatky z kontrol bezpečnosti provozu o TZ. Součástí programu bylo téma Sestavy tlakových zařízení, část prezentace byla věnována výrobě a uvádění TZ do provozu.

Těším se na další spolupráci v roce 2020 a nezapomeňte na seminář TLAK´20 v termínu 28. - 30. ledna 2020 v Hradci Králové.

      
 
Ve Velkých Karlovicích proběhl opět po roce  již 9. ročník semináře TOP CLASS pro všechny.

Celá akce byla rozdělena do tří bloků: 

  • první blok přednášek byl zaměřen na zdraví z hlediska jeho udržitelné perspektivy, účastníci se mohli naučit, jak efektivně a rychle relaxovat kdekoliv doma u počítače nebo v kanceláři jako prevenci sedavého životního stylu,
  • druhá část patřila manažerským dovednostem: při řízení pracovních kolektivů je důležité najít nejen správný přístup k spolupracovníkům, ale také k sobě samotnému... a "jak na to" si účastníci mohli vyzkoušet v rámci  manažerských her v praxi,
  • závěrečný blok byl věnován právní problematice zaměřené na novinky v zákoníku práce, informacím, jak  se optimálně vyrovnat se strašákem posledních let – GDPR nebo můžete proniknout do mnohdy nepřehledné problematiky kolem uzavírání smluv.

Věříme, že se uvidíme na 10. ročníku semináře, který se uskuteční ve stejném prostředí hotelu Horal ve Velkých Karlovicích v termínu 25. - 27. listopadu 2020.

Těšíme se na vás!

          
 
V termínu 12. - 13. listopadu  2019 se v prostorách hotelu Prosper v Čeladné již podruhé zrealizoval 16hodinový kurz s názvem TA 101 aneb Transakční analýza v kostce.  Kurz, který byl zaměřen mj. na základní koncepty transakční analýzy,  byl ukončen předáním mezinárodně uznávaného certifikátu „TA 101“ všem účastníkům akce. 

 Pro zájemce o základní kurz TA 101 aneb Transakční analýza v kostce plánujeme realizaci v II. polovině roku 2020.

Na základě velmi kladného hodnocení připravujeme s lektorem  pro absolventy základního TA 101 navazující workshop zaměřený na praktický výcvik jednotlivých témat.

           
 
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15