Po kapkách
k dokonalosti
   
Baťova soustava řízení
Odborné technické poradenství
Odborné vzdělávání v technických profesích
Poskytování první pomoci
Společenská odpovědnost organizací (CSR)
Work-Life Balance
HLEDÁTE VZDĚLÁVÁNÍ DLE POTŘEB VAŠÍ ORGANIZACE?
   
Portfolio oblastí, ve kterých pro Vás připravujeme vzdělávací akce, neustále rozšiřujeme i na základě Vašich požadavků a přání
Dle nařízení vlády z důvodu zhoršení epidemické situace v souvislosti s výskytem koronaviru SARS-CoV-2 jsme bohužel nuceni plánovanou XXVIII. Konferenci v Hradci Králové 20.-21.10.2020 zrušit.

Konferenci bychom chtěli pořádat v náhradním termínu, o kterém jednáme s hotelem. Přesný termín Vám bude sdělen v dostatečném předstihu.

Předsednictvo AZZ-ČR z.s.

 
Po dlouhé době opět v akci!

S radostí jsme v termínu 1. - 2. října 2020 zrealizovali "komorní" školení revizních techniků vyhrazených plynových zařízení v prostorách hotelu Prosper v Čeladné. 

Doufáme, že další akce budou brzy následovat, těšíme se na Vaši účast.

   
 
S lítostí oznamuji, že seminář ATZ plánovaný 22. září 2020 v Hradci Králové RUŠÍME. Ve stejném (tématickém) duchu se ponese seminář plánovaný 1. prosince 2020 v Ústí nad Labem.

DRŽME SI PALCE! 

 
Vážení zájemci,
 
omlouváme se za případné komplikace, ale s lítostí oznamujeme, že pro tuto chvíli rušíme odborné školení s názvem ZVLÁŠTNÍ POSOUZENÍ aneb TECHNIK ZNALEC od A do Z, které bylo naplánováno v termínu 17.-18. září 2020 v Brně.

Pevně doufáme, že se situace brzy uklidní a budeme moci školení naplánovat v náhradním termínu.

Kateřina Látalová

 
Vážení zákazníci a klienti,
 
omlouváme se za případné komplikace, ale v souladu s posledním vývojem vládních opatření, podle kterých nejsme schopni zajistit bezpečnost nás všech, Vám s lítostí oznamujeme, že rušíme letošní ročník odborného semináře JEŘÁBY 2020, který byl naplánován v termínu 16.-17. června 2020 v Brně.

Pevně věříme, že se brzy ve zdraví setkáme u některé z dalších vzdělávacích akcí a těšíme se společně na další ročník semináře JEŘÁBY 2021.

Kateřina Látalová

 

 
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14