Po kapkách
k dokonalosti
   
Baťova soustava řízení
Odborné technické poradenství
Odborné vzdělávání v technických profesích
Poskytování první pomoci
Společenská odpovědnost organizací (CSR)
Work-Life Balance
HLEDÁTE VZDĚLÁVÁNÍ DLE POTŘEB VAŠÍ ORGANIZACE?
   
Portfolio oblastí, ve kterých pro Vás připravujeme vzdělávací akce, neustále rozšiřujeme i na základě Vašich požadavků a přání
Poněkud netradičně byl připraven poslední ročník semináře  TOP CLASS pro všechny, který proběhl v termínu 23.-25. listopadu 2016 opět v hotelu Horal ve Velkých Kalovicích.

Tentokrát jsme propojili současné trendy managementu s ohlédnutím do „historie“ a připomenuli jsme si osobnost Tomáše Bati a využití jeho myšlenek pro moderní řízení. Obě prolínající se témata odborně zvládli Ing. Mgr. Gabriela Končitíková z Nadace Tomáše Bati a Ing. Vladimír Volko, pravidelný host již jmenovaného semináře.

Příjemným zpestřením byla přednáška Mgr. Romana Burdy na téma "Sebediagnostika pohybového aparátu aneb svépomoc při bolestech" s praktickými ukázkami "na vlastní kůži".

Těšíme se na další setkání na podzim 2017.

      
 
Říká se, že bez vody není život - myslíme si totéž. Stejně tak si myslíme, že bez vzdělaných lidí, odborníků v technických profesích přes personalisty, projektanty, konstruktéry, ekonomy... až po špičkové manažery nemůže existovat žádná firma.

Nejen v tomto duchu bylo s týmem odborných garantů a lektorů připraveno představení aktivit společnosti KAPKA PLUS s.r.o., které poběhlo 9. prosince 2016 v prostorách Park Inn by Radisson Hotel Ostrava.

...stejně jako kapka vody zanechá svou stopu i ve tvrdé skále, byli bychom rádi, pokud by kapka našeho vzdělávání, či konzultační a poradenské činnosti zanechala stopu u Vás, ve Vaší společnosti...

    
 
 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14